House Decor: Home aesthetics shop!

Все, що Вам потрібно - це зателефонувати нам і продиктувати менеджеру цікаві артикули і необхідну кількість (за необхідності, ми самі зможемо зробити для Вас індивідуальний розрахунок абсолютно БЕЗКОШТОВНО). Навіть якщо ви не знайшли потрібні вам позиції в пошуковику, будьте впевнені - ми допоможемо вам придбати товари для декору дому і привеземо їх у найкоротші терміни.

Наш графік роботи досить зручний, адже замовити шпалери на сайті можна в будь-який день і в будь-який час доби, а менеджери обробляють їх з 10:00 до 19:00 понеділок - п'ятниця, а в суботу 10:00 - 17:00. Неділя - вихідний. Якщо ви поспішаєте, краще дзвоніть по телефону - це прискорить процес, крім того ви зможете уточнити всі цікаві нюанси щодо товарів, доставки і оплати замовлення у менеджера.

  • Терміни доставки в інтернет-магазині «House Décor» - максимально швидкі для Вашої зручності.
  • Товари В НАЯВНОСТІ можна отримати вже на наступний день після замовлення.

Товари ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, які везуть не за складською програмою, а особисто для Вас, приїжджають в термін від 14 до 45 робочих днів. Це пов'язано з тим, що товар перетинає кордон, і тут іноді дуже складно вирахувати точні дати. Найчастіше товари доставляють уже через дві-три тижні, але на 100% ми не можемо цього гарантувати абсолютно по всім фабрикам, тому озвучуємо більш тривалий термін поставки, щоб не розчаровувати Вас. Будьте впевнені - якщо продукція буде у нас раніше зазначеного терміну, ми обов'язково її доставимо Вам швидше зазначеної дати.

 Доставка з інтернет-магазину «House Décor» здійснюється:

  1. По Києву - протягом 1-2-х днів;
  2. По всій Україні - «Новою поштою» (у середньому 1-2 дні).

 В інтернет-магазині «House Décor» Ви знайдете великий асортимент шпалер провідних виробників з Німеччини, Англії, Іспанії, Італії та Китаю. Це такі відомі фабрики як Rasch, Marburg, A.S. Creation, Erismann, Graham & Brown і P+S International. Ми постійно оновлюємо асортимент в інтернет-магазині, щоб Ви мали можливість придбати найсвіжіші, модні та актуальні шпалери з останніх колекцій найкращих виробників.

Завітайте до нас зробіть ваш дім произведенням мистецтва. Ласкаво просимо в світ краси і стилю в House Decor!